İçeriğe geç

Anahtar Kelime Takibi İçin Kullandığım Araç: “Wincher”

Bugünkü yazımda sizlere anahtar kelime takibinde kullandığım ve daha birçok özelliği bulunan Wincher aracından bahsedeceğim. 2017 yılında tanıştığım bu araç ile istediğiniz anahtar kelimeleri takip edebiliyor, rakiplerinizle karşılaştırabiliyorsunuz. Sistem verileri günlük olarak güncelleniyor ve sizde kolay bir şekilde takibi sağlayabiliyorsunuz.

Wincher Nasıl Üye Olurum?

Wincher sitesine giriş yaptıktan sonra, ana ekranda bulunan alana mail adresinizi yazın ve mailinize gelen linke tıklayarak üyeliğinizi başlatın. Bir sonraki ekranda sizden hesap için isim, şifre, web site adresi ve anahtar kelimelerinizi isteyecektir. Bilgileri doldurduktan sonra sistemi kullanabilirsiniz. [Site adresinizi siteadresi.com olarak yazmanız gerekiyor.]

Wincher Kayıt Olma
Wincher Kayıt Olma

Wincher Üyelik Ücreti Ne Kadar?

Wincher Üyelik Ücreti Ne Kadar?
Wincher Üyelik Ücreti Ne Kadar?

Wincher aylık ödeme sistemiyle çalışıyor. Sisteme giriş ücreti tek domain ve hizmet kullanımı 6$ olarak belirlenmiş. Sonraki her domain içinde 3$ ödeme yapıyorsunuz. Ek olarak sistem domain başına 100 anahtar kelime tanımlıyor. Sonraki her 100 anahtar kelime de 1$ olarak ücretlendiriliyor.

Wincher Nasıl Kullanılır?

Wincher kayıt olma ve anahtar kelimeleri girme işlemini gerçekleştirdikten sonra anahtar kelime performansları, arama hacimleri, değişimler, trafik ve eşleştiği URL gibi özellikleri sunuyor. Sistem 5 yıla kadar veri imkanı sunuyor. Tabi bunun için geçmiş üyeliğinizin olması gerekiyor.

Ana Ekran

Wincher Nasıl Kullanılır?
Wincher Nasıl Kullanılır?

Bu ekranda anahtar kelimemizin yanında, arama sonucunda eşleştiği URL (Ranking Path) ve pozisyonu (Position) veriyor. Günlük değişimleri Change ekranında görebiliyoruz. CPC maliyetlerini sunduğu gibi, arama hacimleri de Volume ekranında yer alıyor. Son güncelleme ile birlikte bize tahmini aldığımız trafiği de gösteriyor.

Bu ekran günlük olarak değişiyor.

Anahtar Kelime Önerileri

Wincher Anahtar Kelime Önerileri
Wincher Anahtar Kelime Önerileri

Wincher, Keyword Research menüsünden sitenize özel anahtar kelime önerileri de sunmaktadır. Bazen çok alakasız anahtar kelime önerileri olsa gözünüzden kaçan kelimeleri de görebilirsiniz. Yani anahtar kelime takibi yanı sıra öneriler de sunmaktadır.

Rakip Karşılaştırması

Wincher Rakip Karşılaştırması
Wincher Rakip Karşılaştırması

Wincher, aynı zamanda anahtar kelime performansınızı rakibinizle kıyaslamanıza da yardımcı oluyor. Competitors ekranında anahtar kelimelerinizde rakibinizle durumunuzu kıyaslayabilirsiniz.

Wincher Raporlama

Wincher Raporlama
Wincher Raporlama

Wincher sistem üzerinden otomatik olarak raporlama hizmeti sunmaktadır. Sistem günlük, haftalık ve aylık olarak raporlarınızı mail adresinize gönderebiliyor.

Son

İster ajans olarak çalışın ister freelance, eğer anahtar kelimelerinizi düzenli bir şekilde takip etmek ve performansınızı ölçmek istiyorsanız Wincher tam size göre.

Tarih:FeaturedSEO

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.