İçeriğe geç

Parça ve İşçilik Garantili Protherm Kombi Servisi

İklimlendirme teknolojileri 21.yüzyıl dünyasında yaşam standartlarını yüksek konfor kalitesine kavuşturuyor. Yaşam alanlarında ısınma ihtiyaçları artık sıcak su ihtiyacı ile bir arada daha ekonomik ve daha hijyenik bir şekilde karşılanıyor. Özellikle de Protherm teknolojisine sahip kombiler, tasarruflu tüketim kapasiteleri ile tüm mekanlarda ısınma ve sıcak su ihtiyacı maliyetlerini düşürmeye yardımcı oluyor.

İstanbul Protherm Servisi olarak ise bu kombi kullanım standartlarının süreklilik arz ederek, uzun yıllar devam etmesini sağlamaktayız. Protherm markalı kombilerinin performansında kayıp yaşamaya engel olmak üzere periyodik Protherm kombi bakımı hizmeti vermekteyiz. Ayrıca Protherm markalı kombilerde meydana gelen kullanımı engelleyen kombi arızaları içinde dinamik kombi arıza onarım hizmetleri sağlamaktayız.

Kombi cihazlarında ne kadar gelişmiş Protherm teknolojisi kullanılıyor olursa olsun çeşitli arızalanmalar meydana gelebilmektedir. Çevresel faktörler, kullanım hataları gibi pek çok farklı etkene bağlı olarak ortaya çıkan Protherm kombi arızalarının onarımı ise mümkündür. Bu aşamada önemli olan nokta Protherm kombi arızası için uzman teknik ekipler tarafından müdahale edilmesidir.

İşte bu noktada Üsküdar Protherm Servisi firmamız tarafından uzun yıllardır İstanbul genelinde profesyonel servis hizmetleri sağlanmaktadır. Üstelik tüm hizmetlerimizde yüksek kalite standartlarına büyük önem göstermekteyiz. Bu çerçevede Protherm orijinal yedek parça ürünleri ile cihazlardaki her bir teknik arızanın onarımının yetersiz kaldığı noktada parça değişimini gerçekleştirmekteyiz. Orijinal yedek parçayla yapılan değişimlere istinaden 1 yıl garanti desteği de müşterilerimize sağlanmaktadır.

Tarih:Tanıtım

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.