İçeriğe geç

TikTok’tan nasıl para kazanabilirsiniz?

TikTok’ta yalnızca sponsorluk fırsatları elde ederseniz para kazanabilirsiniz. TikTok’tan para kazanma konusundaki cevabımdan öğrenmem gereken iki şey var.

TikTok nasıl kazanır?

Bir kullanıcı tiktoktan nasıl para kazanabilir? 

TikTok, Reklamlar ve Sponsorlu pazarlama yoluyla (ortaklık veya ittifak yoluyla yapılırsa) büyük ölçüde para kazanır.

Ancak, TikTok kullanıcıları, herhangi bir markadan sponsorluk fırsatı buldukları takdirde kazanabilirler. Bu, yalnızca milyonlarca takipçiniz olduğunda mümkündür. Takipçiler, bir sponsorluk için bile göz önünde bulundurulması gereken mutlak temeldir. Sonra sponsorluk miktarı geliyor. Bu tamamen katılım oranınızın TikTok’ta ne kadar iyi olduğuna bağlı. Katılım oranları, videolarınızın oranını görüntülemek için kaç yorum / beğeninin ve ne kadar popülerlik kazandığınızla ilgilidir.

Araştırmama göre, yalnızca Hindistan’da ayda 10L Rupi kazanan, yalnızca Sponsorluk aracılığıyla 100’den fazla TikTok oyuncusu var. Bu insanların bu kadar kazanabileceğini, TikTok’un kendisinin ne kadar toplayıcı reklam geliri kazanabileceğini hayal edin!

Instagram gibi uygulamalarda, 10 binin üzerinde takipçiye sahip olmak sponsor olmanıza yardımcı olabilir. Ancak TikTok, bir fırtına gibi interneti ele geçirdi. 1’den fazla Lac Takipçisine sahip olmak ve iyi bir Katılım oranına sahip olmak, en düşük seviyeden orta seviye şirketlere kadar en az marka sponsoru olmanıza yardımcı olabilir.

2019-2020’de TikTok’tan Nasıl Kazanılır?

Para kazanmak, popüler bir platformdan asla kolay değildir. Bunu söyledikten sonra hepimiz biliyoruz ki imkansız hiçbir şey değil 🙂

Lütfen 2019’da TikTok’tan güvenilir para kazanmak için neye ihtiyacınız olduğunu aşağıda bulabilirsiniz.

Adım 1: Benzersiz bir profil oluşturmayı düşünün . Seyirciler tarafından memnuniyetle karşılanacak ve devamlı olarak beğenilecek bir şey. Sadece bir şeyi unutma: İçeriğiniz sizi tüm takipçilere ve hayranlarınıza ulaştırmak. Bu yüzden benzersiz ve sevilen olduğundan emin olun!

Adım 2: Modaya uygun konseptleri veya şarkıları ya da cümleleri kullanarak videolar yapmaya başlayın.

3. Adım: Instagram, Facebook, Youtube vb. Çeşitli kanallardan profilinize bağlayın.

Adım 4: Videonuzu mümkün olduğu kadar çok bağlantıya doğru itin. Görüşünüzü ve katılım oranınızı kendiniz arttırmalısınız, böylece TikTok içeriğinizi organik aramada merdivenden yukarıya iter.

Adım 5: Yukarıdakilerin tümünü yapmak sizi takipçilerden ve görüşlerinizden bir avuç tutacaktır.

Adım 6: Şimdi sizden bir etkileyici olarak yararlanabilecek markalara yaklaşın ve onlara sponsorluk sonrası daha ucuza teklif verin. İlk aşamalarda, sizi güvenilir bir etkileyici yapmak için sponsorluk müşterileri portföyünüzü yükseltmeyi deneyin.

Bu devam ettikten sonra, nasıl ilerleyeceğinizi ve daha fazlasını nasıl kazanacağınızı anlayacaksınız!

Kaynak: Tiktoktan para kazanma

Şu konuda ilginizi çekebilir

YouTube’dan artık para kazanmak daha zor!
Tarih:Tanıtım

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.