Üzerinde Çalıştığım Projeler

Üzerinde Çalıştığım Projeler

19 Temmuz 2017 1 Yazar: Onur Eroğlu

Merhaba arkadaşlar. Maalesef yoğunluğum dolayısıyla her zaman içerik giremiyorum. Bugün bir fırsatını bulup bu yazıyı yazmaya başladım. Bu yazımda sizlere şu anda üzerinde çalıştığım projeleri aktarmaya çalışacağım.

Üzerinde Çalıştığım Projeler

Şu anda hali hazırda çalıştığım bir şirket var. Bir dijital medya ajansında çalışıyorum. Bunun dışında hem freelance olarak çalışmaya devam ediyorum hem de kendi sitelerim üzerinde çalışıyorum. Şu anda üzerinde çalıştığım siteler;

  • dogablogu.net
  • dizilovers.net
  • wordpressajansi.com
  • iddaa-tr.com

gibi siteler.

Bunlardan dogablogu.net benim için özel bir site. Çünkü bir nevi hobi gibi yazıyorum orada. Hatta hoşuma gidiyor. Ama oraya baya bir zaman ayırmam gerekiyor. Mesela bir yazıyı ortalama iki günde yazıyorsun. Çünkü önce geniş bir araştırma yapmak gerekiyor. Bu sebeple çalışmaya da başladığımdan dolayı çok sık içerik giremiyorum.Dizilovers.net’te ise dizi paylaşmıyorum. Yabancı dizi haberleri, dizi önerileri gibi paylaşımlarım orada da. Daha önce de bu sektörde deneyimim olmuştu. O siteye içerik girerken de zevk alıyorum açıkçası.

Dizilovers.net

WordPressajansi.com’da ise zaten yılların verdiği bir tecrübe var. Bu tecrübeyi de freelance olarak kullanabilmem adına bir girişim gerçekleştirdim. Orada da paketler ve onları satıyorum.

Wordpressajansi.com

İddaa-tr.com ise iki yıldır açık olan bir site. Hatta en uzun süre dayanan sitem diyebilirim. Zamanında iddaa oynarken paylaşıyordum. Son dönemde liglerinde bitmesi nedeniyle içerik giremez oldum. Ama tutuyorum çünkü iyi kazanıyorum 😀