İçeriğe geç

Web Sitemi Barındırmak İçin Ucuz Hosting Olarak Hangi Firmayı Tercih Etmeliyim?

Hosting hizmeti web sitesi kurulumu için çok önemlidir. Bu yüzden güvenilir ve kaliteli hizmet alınmalıdır. Sitenizin ihtiyaçlarına göre belirli kriterler belirleyerek onların doğrultusunda tercih yapmalısınız. Cenuta, sizler için en uygun fiyatlarla farklı özelliklere sahip hosting hizmetleri vermektedir.

Hizmetler

Cenuta ile yapacağınız anlaşmalar ile firma her an sizin yanınızdadır. Web siteniz için yılın her günü 24 saat boyunca hizmet verilmektedir. Web sitenizi barındırmak için en ucuz ve kaliteli hosting hizmetlerini bulabilirsiniz.

Cenuta, tamamen yerli bir sermayeye sahiptir. Tüm hizmetleri TL üzerinden satılmaktadır. Cenuta ile iş birliği yapmak için ödemelerinizi Dolar ya da başka bir birim ile yapmanıza gerek yoktur.

Cenuta, sizler için memnuniyeti en üst seviyede tutmaktadır. Şikayetlere her zaman açıktır. Aldığınız hizmette memnun kalmamanız halinde 15 gün içerisinde paranızı geri alabilirsiniz. Tüm hizmetler için memnuniyet garantisi verilmektedir.

Firma sizlere en yüksek kalitede hizmet vermektedir. Uygun fiyatlar ile dünya standartlarında hosting hizmeti sunulmaktadır. Cenuta, sizler için en donanımlı ve son teknoloji ürünler kullanmaktadır. Yeni nesil sunucular kullanılmaktadır. Güçlü donanımlar sayesinde kesintisiz erişim garantisi verilmektedir. Karşılaşacağınız sorunlara en güçlü şekilde çözümler üretilmektedir. Firmanın çalışanları son derece tecrübelidirler. Ekip gece gündüz çalışmaktadır. En kaliteli hizmet için tüm olanaklar kullanılmaktadır.

Ucuz Hosting Hizmeti

Hosting hizmeti seçmek için öncelikle sitenizin ihtiyaçlarına karar vermeniz gerekmektedir. Daha sonra ise Cenuta sizler için en uygun fiyatlı paketi hizmetinize sunacaktır. Sunucu çözümleri ve veri merkezi seçenekleriyle de sizlere her şekilde yardımcı olmaya çalışılmaktadır.

Fiyat konusunda en ucuz ve en kaliteli sunucu çözümlerini bulabilirsiniz. Tecrübeli ekipler sorunlarınızı en güçlü şekilde çözümlemektedirler. Ucuz hosting paketleri ile sitenizi en yüksek performansa ulaştırmaktadır.

İletişim

Cenuta ile internet sitesi üzerinden kolayca iletişim kurabilirsiniz. Almak istediğiniz hizmet hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Site üzerinde bulunan iletişim bilgileri ile yetkililere ulaşabilirsiniz. Hosting sayfasından tüm paketleri inceleyebilir fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca hazır site seçenekleri ile istediğiniz sitelerin oluşumu hakkında yardım alabilirsiniz.

Site üzerinden blog yazılarına da ulaşabilirsiniz. Hosting ve detayları hakkında bulunan yazılar ile web sitenizin ihtiyaçları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Paketler yıllık 23 TL gibi fiyatlar ile başlamaktadır. Tüm hosting hizmetlerinizi en uygun fiyatlar ile bulabilirsiniz. Ayrıca paketler ücretsiz özellikleri de sizler için sunmaktadır. Ömür boyu ücretsiz SSL güvenlik sertifikası sahibi olma hakkı da kazanmaktasınız. Cenuta, en ucuz fiyatlarla en iyi hizmeti vermektedir.

Tarih:Tanıtım

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.