İçeriğe geç

Yazılım Dili Öğrenmeye Başladım.

Evet arkadaşlar. Başlıkta da gördüğünüz gibi yazılım dili öğrenmek için işe koyuldum. Uzun zamandır planlıyordum fakat fırsat bulamamıştım. Ama zamanı geldi ve geçiyordu.

Sizce Hangi Dili Öğrenmeye Başladım?

Evet. Fazla bekletmeden söyleyeyim. Python öğrenmeye başladım. Yeni başladım ama şunu söyleyebilirim. Tam benlik bir yazılım dili. Oldukça zevkli bir dil. Öğrenirken zevk alıyorsunuz. Biraz hakkında araştırma da yapmıştım. Yazılanlarda da çok zevkli ve öğrenmesi kolay bir dil olduğu yazıyordu. Ve haklı çıktılar.

Python öğreniyorum

Şu an attığım resim ekrana yazdırma elbette ki. Daha çok yolum var. Fakat bir şey size zevk veriyorsa, onu severek yaparsınız. Umarım bu işi de başarabilirim.

Python’da birçok kodun birden fazla yazımı mevcut. Bu nedenle dilediğiniz gibi yazabiliyorsunuz. Şunu da söyleyeyim. Elbette ki şu anda çok fazla bilgim yok fakat ilerleme kaydettikçe buradan sizlere ileteceğim.

NOT: ŞU ANDA BAŞLAMADIM ELBETTE Kİ. BİR SÜREDİR ÜZERİNDE ÇALIŞIYORUM. FAKAT HEM İŞ HEM İNTERNET SORUNLARI DOLAYISIYLA HER GÜN İLGİLENEMİYORUM.

Tarih:Kişisel Görüşler

Tek Yorum

  1. Fakir yazar Fakir yazar

    Valla ben girişi yaptim phyton ama isten gucten zaman ayiramiyorum. Cok guzel bi dil kisa surede harika isler cikartacagin bir yazılım dili. Gelecegin programlama dili diyebilirim önü çok açık diğer dillerden farkı bir olayı yapmak icin satırlar dolusu kod yazmiyorsun kısa bir kod yeterli oluyor. Zaman tasarufu bu yuzden kod az oldugu için de hatalar hemen bulunabiliyor. Bence birakma peşini iyice öğren ekmek var phytonda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.